(Alexandrite(Apogee

کانال رسمی تلگرام کلینیک ایرانیان

(Alexandrite(Apogee

- نظرات : بدون نظر

لیزر الکساندریت دستگاهی است که ویژه از بین بردن موهای زائد با بالاترین کارآیی و حداقل عوارض تولید شده است . این دستگاه قادر است موهای زائد بدن را از بین ببرد . به دلیل قابلیت انتخاب Pulse Duration بسیار متنوع می توان به نحو موثری ابن نوع لیزر را هم برای موهای نازک و روشن و هم برای موهای ضخیم و تیره به کار برد .


به علاوه دستگاه قابلیت تنظیم برای پوست روشن یا تیره را دارد . در حال حاضر لیزر الکساندریت سریعترین ، موثرترین و کم خطرترین لیزر موجود در دنیا برای درمان موهای زائد به شمار می رود . در یک زمان بسیار کوتاه (در حد هزارم ثانیه )نور لیزر با شدت بالا به پوست می تابد و به طور همزمان ده ها فولیکول مورا تخریب می کند . اغلب موهای تخریب شده از سطح پوست پاک می شوند و مابقی موها در عرض 1 تا 2 هفته خود به خود ریزش پیدا می کنند.


 برحسب اینکه پزشک چه پارامتر هایی را در دستگاه انتخاب نماید می توان موهای زائد تمامی نواحی بدن (چانه - لب فوقانی - گونه ها - گوشها - پیشانی - گردن - دست و پا - زیربغل- سینه - شکم - پشت و یا ناحیه کشاله ران) را با این روش درمان کرد.

لیزر Apogee موجود در کلینیک ایرانیان در حال حاضر بهترین و پیشرفته ترین لیزر الکساندریت موجود در دنیا محسوب می شود . این لیزر ساخت شرکت Cynosure آمریکا و دارای تائیدیه.

تبلیغات
کانال رسمی تلگرام کلینیک ایرانیان