LPG

کانال رسمی تلگرام کلینیک ایرانیان

LPG

- نظرات : بدون نظر

LPG

LPG 5 out of 5 based on 1 ratings.

مورد تایید FDA آمریکا

بدون درد و بدون جراحی
چاقی موضعی یا تجمع بافت چربی به صورت موضعی یکی از مشکلات رایج بویژه در خانمها می باشد. علاوه بر این کم نیستند افرادی که با وزن طبیعی از تجمع چربی های موضعی رنج می برند. این تجمع بافت چربی اصطلاحا سلولیت نامیده می شود. رژیم غذایی به همراه فعالیت بدنی مناسب برای همه افرادی که از این نوع چاقیهای موضعی رنج می برند توصیه می گردد. ولی تجربیات و مطالعات نشان داده اند که این توده های چربی با رژیم غذایی و ورزش به تنهایی ریشه کن نمی شود.

روشهای مختلفی در کنار رژیم و ورزش در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. LPG یا اندرمولوژی یکی از روشهای نوین برای درمان سلولیت است. نظر به تقاضای هموطنان ما از این تکنولوژی برای درمان چاقیهای موضعی کمک گرفته ایم چرا که این روش تنها روشی است، که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) قرار گرفته است.سلوليت چيست؟


سلوليت عارضه ناشي از تجمع بيش از اندازه چربي واقع در لايه زير پوستي به همراه احتباس آب در بافت هاي مجاور مي باشد.اندرمولوژی چیست؟


با بالا رفتن سن عملكرد سلول هاي پوست مختل مي شود،امروزه اندرمولوژي به عنوان يك استاندارد طلايي و يك روش سالم و موثر براي درمان سلوليت، چربي هاي موضعي و چين و چروك پوست شناخته شده است. يك پديده كاملا طبيعي، بدون ضرر و غير تهاجمي كه نتايج عالي و قابل توجه و ماندگاري را به بار آورده است. وقتي سلول هاي چربي نمي سوزند، سلول ها، چربي مقاوم به ورزش و رژيم را ذخيره مي كندو سطح پوست، نماي پرتقالي شكل پيدا مي كند. درواقع سيستم رولينگ كه با مكش تركيب شده است درمان سلوليت را سبب مي شود. اين تحريك مكانيكي تكرار شونده متابوليسم سلول هاي چربي را مجددا فعال مي سازد، تجمع سلول هاي چربي شكسته مي شود و در نتيجه سلول هاي چربي حذف مي شوند و بدن فرم بهتري پيدا مي كند. بافت سلوليت صافتر مي شود و ناهمواري هاي پوســت به ميزان قابل تو جهي كمتر مي گردد و تبادلات مايعات لنف افزايش مي يابد. اندرمولوژي به كمك سيستم LPG براي مدت حدودا 20 سال است كه در دنيا مورد استفاده قرار مي گيرد و روزانه ده ها هزار نفر از مردم در كل دنيا از منافع اين شيوه پيشرفته بهره مند مي گردند. اين دستگاه هوشمند با قابليت تنظيم و تطبيق با هر نوع بافتي بوده و در قسمت هاي مختلف بدن با دو مكانيسم ليفت ماساژ وليپو ماساژ نتايج فوق العاده اي به بار آورده است.

آيا رژيم غذايي بدون ورزش مي تواند سلوليت را بر طرف كند؟

رژيم غذايي مناسب نقش عمده اي در دستيابي به وزن ايده ال دارد. ورزش نيز منافع زيادي براي كل بدن و كنترل خون دارد ولي هيچ كدام به تنهايي و يا همزمان قادر به از بين بردن سلوليت نيستند و براي درمان سلوليت موضعي بايد از روش هايي مانند اندرمولوژي استفاده كرد.آیا LPG می تواند جایگزین لیپوساکشن باشد؟


ليپوساكشن عمل جراحي زيبايي است كه از طريق خارج نمودن چربي هاي اضافه از بدن انجام مي شود اما قادر به درمان سلوليت هاي موضعي و تقويت بافت همبند و عضلات نمي باشد، علاوه بر این که لیپوساکشن به دلیل آن که یک عمل جراحی تهاجمی است دارای عوارض متعدد می باشد. لذا در طی سالهای اخیر علاقه بیشتری به روشهای غیر تهاجمی جایگزین ایجاد شده است. ما اندورمولوژی را بدلیل آن که توسط مراکز علمی معتبر مورد تایید قرار گرفته است انتخاب نموده ایم.

جالب است که بدانید از اندر مولوژي حتی به عنوان درمان كمكي قبل و بعد از ليپوساكشن استفاده می شود چرا كه استفاده از اين روش باعث نرم تر شدن چربي هاي موضعي و سهولت برداشت آنها مي شود و استفاده از اندرمولوژي پس از عمل نيز باعث همگون تر شدن نماي بدن مي شود.


در نهایت باید بدانید که LPGدر درمان افتادگیهای پوست ناشی از کاهش وزن بویژه در خانمها موثر می باشد.

 

لاغری بدون درد و عوارض!


·         لاغری و تناسب اندام

·         درمان سلولیت

·         درمان شلی و افتادگی پوست

·         فرم دهی و طراحی دوباره بدن

·         رفع چین و چروک و افتادگی صورت و گردن

·         از بین بردن غبغبلیفت گونه ها، ابروها، حاشیه صورت و ...لیپو ماساژ:روشی برای مبارزه اختصاصی با چربی های مقاوم و انباشته شده است. این روش اکنون تنها راه سریع و هدفمند و در عین حال لذت بخش است که با تعداد جلسات کمتر، بافت دارای چربی غیر فعال را به جنبش در آورده، سوخت و ساز آن را بالا برده و رهاسازی چربی را تحریک می کند.


از طرفی بافتهای ضخیم و سختی که سلول های چربی را احاطه کرده اند نرم شده و به تدریج به همراه رژیم و ورزش چربی های مقاوم و انباشته شده محو می شوند.


فعالیت ورزشی بدون فرق گذاشتن چربی ها را می سوزاند در حالیکه لیپو ماساژ با پافشاری روی چربی های مناطق مقاوم، بدن را آنگونه که شما تصمیم دارید دوباره شکل دهی می کند. صاف شدن، بالا کشیدن مناطق افتاده و تراشیده شدن نقاط برجسته از معجزات این روش است.


 


\*\* فرم دهی بدن


\*\* طرح دادن به پوست


\*\* صاف و یکدست شدن پوست


 


لیفت ماساژ:

 

باگذشت زمان پوست شروع به نازک شدن می کند، با کاهش تراکم پوست صورت نشانه های آغاز پیری نمایان گشته و خطوط، چروکها و افتادگی هایی در حاشیه صورت و افزایش منافذ باز، ظاهر می شوند. لیفت ماساژ روشی صددرصد طبیعی برای متراکم کردن لایه عمقی پوست و جوانسازی دوباره پوست صورت است. 


لیفت ماساژ یک روش بی نظیر است که بدون نیاز به جراحی از طریق تحریک فیبروپلاستها و سلولهای سازنده و حمایت کننده از کلاژن سازی، پوست صورت را بازسازی می کند.


 فواید استفاده از دستگاه LPG :


قوام سازی و کشیدگی پوست
 درمان بعد از دو ماه - درخشندگی پوست، چین و چروک، شیار ها

 

طراحی دوباره حاشیه صورت
درمان بعد از دو ماه - طراحی صورت، طراحی لب، شیار های دور لب


برطرف کردن خطوط چین و چروک صورت
درمان بعد از دو ماه - چروک پیشانی با عمق بسیار زیاد

برچسب ها : LPG
تبلیغات
کانال رسمی تلگرام کلینیک ایرانیان