موهای زائد

کانال رسمی تلگرام کلینیک ایرانیان

موهای زائد

- نظرات : بدون نظر

موهای زائد

موهای زائد 5 out of 5 based on 5 ratings.

از بین بردن موهای زائد بدن از دیر باز مورد توجه پزشکان متخصص زیبایی و عموم مردم بوده است . روشهای قدیمی مانند تراشیدن یا کندن موها به طرق مختلف و استفاده از انواع داروهای موبر همگی اثر موقت دارند.


الکترولیز (Electrolysis) روش نسبتا جدیدتری است که می تواند در عرض چندین جلسه اثر دائمی داشته باشد . ولی سوزاندن تک تک موها با این روش وقت گیر و دردناک است و چندین ماه به طول می انجامد. امروزه لیزر به عنوان ، بهترین ، موثرترین و سریعترین روش از بین بردن موها ی ناخواسته جای خود را در سراسر دنیا باز کرده است . اشعه لیزر بدون آنکه به سطح پوست آسیبی وارد کند وارد پوست می شود و جذب فولکولهای مو میگردد . بدین ترتیب به طور همزمان صدها فولکول مو تخریب می شوند.


از دهه 1990 میلادی تا کنون درمان موهای زائد با لیزر پیشرفتهای چشمگیری کرده است به نحوی که امروز چندین نوع لیزر مختلف برای این امر وجود دارند . انتخاب نوع لیزر بستگی به رنگ و نوع پوست و رنگ و ضخامت موهای زائد و محل آن دارد . کلینیک لیزر ایرانیان مجهز به چهار نوع لیزر ND:YAG ، Diode ، IPL ، Alexandrite است که امکان برطرف کردن موهای اضافه در تمامی نواحی بدن و در هر نوع پوستی را فراهم میکنند.


این لیزر ها ساخت کمپانی های Lumenis ، Cynosure آمریکا هستند که مطرحترین کارخانه های سازنده لیزر دنیا می با شند و هر یک در نوع خود پیشرفته ترین محسوب می شود . در عین حال کاربرد غلط لیزر توسط افراد غیر متخصص می تواند خطراتی هم به دنبال داشته باشد . از اینرو لازم است که درمان با لیزر تنها توسط متخصصین و در مراکز درمانی مجهر صورت پذیرد. میزان پاسخ به درمان پس از 4 الی 6 جلسه لیزر معمولا بیش از  % 80 از موها می باشد.

تبلیغات
کانال رسمی تلگرام کلینیک ایرانیان