درمان های افتادگی پوست

کانال رسمی تلگرام کلینیک ایرانیان

درمان های افتادگی پوست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 578 ] - سه شنبه, 31 تیر 1399

درمان های افتادگی پوست

درمان های افتادگی پوست صورت و پیشانی 5 out of 5 based on 1 ratings.
درمان های افتادگی پوست

درمان های افتادگی پوست صورت و پیشانی

لیزر لیپولیز 

روشی است که در آن از لیزر برای برداشتن چربی و ضخامت پوست صورت، گردن و فک استفاده می شود. این روش ابتکاری از پرتو لیزر برای برداشتن لایه های پوست صورت استفاده می کند و به همین خاطر دوره بهبودی و اثرات جانبی آن در مقایسه با روش های سنتی کمتر است. استفاده از این روش برای افتادگی پوست صورت و صاف کردن قسمت های ناهموار صورت همچون گردن، خط فک و نیز نواحی مربوط به آن امکان پذیر است. 


انتقال چربی (تزریق چربی) 

یک روش لیفت صورت بدون جراحی است که برای بازیابی حجم پوست صورت با انتقال چربی از یک ناحیه بدن به ناحیه دیگر مورداستفاده قرار می گیرد.


لیفت 

پیشانی و ابرو با بوتاکس یکی از رایج ترین روش های غیر جراحی جایگزین برای لیفت ابرو (بالا کشیدن ابرو) و پیشانی است. لیفت ابرو با بوتاکس می تواند ناحیه ابرو را بالا کشیده و شکل دهد. همچنین روش بالا بردن ابرو می تواند باعث حذف یا کاهش چروک های پیشانی، خطوط زیر چشم، ورم های پوستی و همه چین وچروک هایی شود که ظاهر فرد را خسته و ناراحت نشان می دهد. نتایج حاصل از این روش می تواند برای شما ظاهر شاداب و جوان به همراه داشته باشد، بدون اینکه نیازی به دوره ریکاوری و عوارض لیفت صورت و خطرات جانبی مربوط به عمل جراحی باشد.


مزولیفت 

که به عنوان مزوتراپی نیز شناخته می شود، روش درمانی است که در آن بدون درد، تزریق های میکرو بر روی صورت جهت لیفتینگ پوست صورت انجام می شود. این تزریق ها پوست را هیدرات می کند و به این ترتیب تولید کلاژن و الاستین را برای جوانسازی پوست با حداقل دوره ریکاوری و بهبود شبیه سازی می کند. در این حالت یک مجموعه از هشت درمان پایه معمولاً برای بیمار موردنیاز است و این درمان ها با اقدامات مراقبتی بعدی برای هر دو تا سه ماه همراه است.


لیفت با نخ 

جدیدترین روشی که روند پیری را معکوس می نماید تکنیک جوانسازی و لیفتینگ صورت با نخ (لیفت با نخ) است. 

تکنیک جوانسازی و لیفتینگ با نخ، نوعی لیفتینگ صورت بدون جراحی بر مبنای جاگذاری نخ های آهسته جذب شونده در زیرپوست هست. این نخ ها به تدریج و طی چهار تا شش ماه تحلیل رفته و سرانجام ناپدید خواهند شد، اما در این مدت، تکثیر سلول های فیبروبلاست (سلول های سازنده الیاف کلاژن و الاستین که مسئول ایجاد و حفظ شکل و استحکام بافت ها هستند) و ساخت و ساز کلاژن و الاستین و گسترش و نوسازی عروق را در پیرامون خود به شدت تحریک می کنند. 

با توجه به اینکه زمان درمان بستگی به حجم نواحی تحت درمان دارد، این روش درمانی معمولاً به یک ساعت زمان نیاز دارد. بیماران می توانند به فعالیت های عادی خود در طول 1 تا 3 روز پس از درمان بازگردند. نتایج حاصل از لیفت با نخ پس از 44 هفته نمایان می شود و این بهبود وضعیت برای چهار تا شش ماه ادامه پیدا می کند.


میکرونیدلینگ 

یک راهکار بسیار مؤثر برای جوانسازی شکل ظاهری و ساختار پوست شما به صورت کاملاً طبیعی و نیز برطرف کردن عوارضی از قبیل آثار کشیدگی پوست و جای جوش و آکنه می باشد. این روش درمانی که از آن با عنوان “تحریک کلاژن سازی” هم نام برده می شود، از طریق بهبود رنگ و ساختار پوست باعث جوانسازی و زیباسازی آن می شود و در عین حال نیازی به استراحت بعد از عمل نیز ندارد. 


مشاوره رايگان و پاسخ به سوالات:
37729494 - 025

کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر ایرانیان قم

مرتبط با موضوع

تبلیغات
کانال رسمی تلگرام کلینیک ایرانیان