معجزه ای به نام لیفت صورت با نخ

کانال رسمی تلگرام کلینیک ایرانیان

معجزه ای به نام لیفت صورت با نخ

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1161 ] - دوشنبه, 6 مرداد 1399

معجزه ای به نام لیفت صورت با نخ

معجزه ای به نام لیفت صورت با نخ 5 out of 5 based on 1 ratings.
معجزه ای به نام لیفت صورت با نخ

معجزه ای به نام لیفت صورت با نخ

برای صورت های شل و افتاده هیچ روشی مثل لیفت صورت معجزه نمیکند! در این میان، افراد، تا زمانیکه لیفت صورت با نخ به بهترین شکل ممکن می تواند روی صورت ایفای نقش کند، روش لیفت با جراحی را از دور رقابت حذف می کنند.

لیفت صورت با نخ چیست ؟ 

جراحی سنتی لیفت صورت برای جوان سازی صورت و گردن انجام می شود. با این حال، لیفت صورت با نخ گزینه کم تر تهاجمی و قابل دسترس بیماران می باشد. 

لیفت صورت با نخ یک پروسه لیفت غیر جراحی است. این روش حداقل تهاجمی و برای صورت، گردن و غبغب می باشد که با استفاده از پیشرفت های جدید فن آوری برای سفت کردن پوست شل استفاده می شود. بافت های داخلی پوست را دوباره جوان می کند و آن ها را از شر شکستگی و پیری خلاص می کند. نخ ها دیده نمی شوند و ظاهر شما را بهبود می بخشند. با تشکیل بافت پشتیبانی به روش طبیعی، نخ ها پوست را محکم می کنند. 

لیفت با نخ می تواند بافت شل صورت و گردن شما را تا حدودی از آویزان بودن درآورد. این تکنیک مورد استفاده بر روی صورت و گردن به یکی از مهمترین پیشرفت ها در جوان سازی صورت تبدیل شده است.


لیفت صورت با نخ برای چه سنی مناسب است ؟ 

فردی که سلامت روحی و جسمی خوبی داشته باشد، سیگاری نباشد و قوام پوست وی ملایم تا متوسط باشد، کاندید مناسبی برای این روش خواهد بود. کسی که سستی پوست شدیدتری داشته باشد، نیاز به عمل جراحی دارد. 

هر بیمار منحصر به فرد است و بسته به سن، درجه شلی پوست و ساختار صورت، لیفت با نخ متناسب با هر فرد تنظیم می شود.

اگر به دنبال بهبود قسمت تحتانی صورت خود باشید، بیماران جوان می توانند کاندید خوبی باشند. برای خانم های بین 25 تا 45 سال، لیفت با نخ برای رفع چین و چروک به دلیل علائم اولیه پیری موثر است. با شروع دهه 50، زنان می توانند از لیفت با نخ برای کاهش چین و چروک و افتادگی پوست استفاده کنند. 

لیفت صورت با نخ می تواند قسمت بیرونی ابروها، گونه ها، فاصله بین بینی و لب، قسمت های پایین چشم، فک و گردن را درمان کند. بسیاری از این مناطق می توانند همزمان انجام شوند. 

این روش غیر جراحی برای گونه های از شکل افتاده، چروک های  پیشانی و غبغب مناسب است. همچنین کسی که ناحیه غبغب یا خطوط عمیقی بین بینی و لب دارد، کاندید مناسبی برای لیفت صورت است.


لیفت صورت با نخ چگونه انجام میشود ؟ 

با استفاده از مواد پلی پروپیلن، نخ به یک سوزن نازک وصل می شود و از طریق بافت چربی در زیر سطح پوست وارد پوست می شود. نخ ها قلاب های کوچکی دارند که با استفاده از سوزن از زیر پوست عبور می کنند. قلاب ها پوست را نگه می دارند و می کشند تا پوست دوباره جوان تر شود. 

جدیدترین نخ ها قابل حل هستند که خطر عفونت را کاهش می دهد. باکتری ها بدون داشتن ماده خارجی دائمی نمی توانند از سیستم ایمنی بدن پنهان شوند. 

لیفت صورت با نخ برش ندارد و این امر فرآیندی آسان تر را برای بیماران به وجود می آورد. روش لیفت با نخ سریع بوده و به طور متوسط حدود 1 ساعت طول می کشد.


دوام لیفت صورت با نخ 

لیفت با نخ ممکن است تا شش ماه دوام داشته باشد و معمولاً هیچ زخمی باقی نمی گذارد. حرکت صورت شما ممکن است برای چند هفته محدود باشد، به خصوص اگر زیاد بخندید!


لیفت صورت با نخ فواید زیادی دارد

به دنبال این روش، ممکن است برای چند روز تورم و کبودی داشته باشید و مقداری قرمزی در نقاط ورود سوزن ایجاد شود. بیشتر بیماران روز بعد از لیفت یا چند روز بعد به کار خود باز می گردند.

 1. روشی آسان و سریع که در کمتر از دو ساعت انجام می شود. 
 2. به عنوان یک روش سرپایی انجام می شود و نیازی به بیهوشی نیست. 
 3. روشی حداقل تهاجم با تورم جزئی و دوره بهبودی کوتاه.
 4. بدون برش بزرگ.
 5. هیچ زخمی یا خونریزی قابل مشاهده ندارد. 
 6. مواد مورد استفاده بیولوژیکی و آلرژی زا نیستند. 
 7. حداقل احتمال کشش پوست.
 8. نتایج فوری برخلاف روش های دیگر.
 9. پوست جوان تر و محکم تر به نظر می رسد. 
 10. باعث کانتور صورت می شود. 
 11. رفع چین و چروک دور چشم.
 12. کاهش غبغب.
 13. مقرون به صرفه در مقایسه با لیفت کامل صورت.
 14. در صورت لزوم قابل استفاده است.

مشاوره رايگان و پاسخ به سوالات: 
37729494 - 025 
کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر ایرانیان قم

مرتبط با موضوع

تبلیغات
کانال رسمی تلگرام کلینیک ایرانیان