تزریق ژل بینی، مزایا و معایب

کانال رسمی تلگرام کلینیک ایرانیان

تزریق ژل بینی، مزایا و معایب

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 47 ] - دوشنبه, 19 آبان 1399

تزریق ژل بینی، مزایا و معایب

تزریق ژل بینی، مزایا و معایب 5 out of 5 based on 1 ratings.
تزریق ژل بینی، مزایا و معایب

تزریق ژل بینی، مزایا و معایب

تزریق ژل بینی یکی از روش های زیبایی به شمار می رود که امروزه بسیاری از افراد ابرای استفاده از این روش به کلینیک زیبایی مراجعه می کنند. 

یکی از نکاتی که اهمیت بسیاری دارد و در تزریق ژل بینی باید به آن توجه بسیاری داشته باشید، این است که توسط پزشک متخصص این روش زیبایی را انجام دهید تا از روش کار او مطمئن باشید. 

امروزه تزریق ژل یکی از بهترین روش های زیبایی به شمار می رود که برای زیباسازی صورت طرفداران زیادی دارد و آن استفاده زیادی می شود، از آنجایی که مواد درون این ژل ها با بدن سازگاری زیادی دارد، شما بدون هیچ گونه نگرانی از آنها می توانید استفاده کنید و با خیالی راحتی از اینکه این روش عوارضی ندارد برای زیباسازی صورت خود اقدام نمایید. 

استفاده از این روش زیبایی و تزریق ژل به بینی مزیت های بسیار زیادی دارد و برای اینکه با آنها آشنایی بیشتری داشته باشد در ادامه برخی از آنها را معرفی می کنیم.


مزیت های استفاده از تزریق ژل بینی 

این روش مزیت های بسیار زیادی دارد که برخی از آنها موجب می شود افراد زیادی از تزریق ژل به بینی به عنوان یکی از روش های فوق العاده برای زیبایی استفاده کنند.

1- پرداخت هزینه کم نسبت به عمل های جراحی 

برخی از افراد هستند که قادر نمی باشند هزینه زیادی برای زیبایی بینی خود پرداخت کنند، و به همین دلیل به دنبال روش های دیگری که هزینه کمتری دارد و تاثیر آن هم زیاد می باشد هستند. 

تزریق ژل بینی یکی از بهترین روش های زیبایی بینی به شمار می رود که با استفاده از چندین سوزن بینی را بسیار زیباتر می کنند. توجه کنید که این روش با بوتاکس متفاوت است. 

تنها نکته ای که اهمیت دارد و شما هم باید به خوبی به آن دقت داشته باشید، این است که تزریق ژل به بینی خود را باید توسط پزشکی که تخصص زیادی در این زمینه دارد بسپارید.


2- نیازی به جراحی ندارد 

عمل بینی نیاز به جراحی دارد و هیمن امر موجب شده است که بسیاری از افراد از این مسئله نگرانی زیادی داشته باشند، در جراحی برای بسیاری از افراد دشواری های خاص خودش را دارد و از این مسئله فراری هستند.

به همین دلیل کسانی که از جراحی در هراس می باشند و نمی خواهند با جراحی بینی زیبایی داشته باشند، می توانند تزریق ژل بینی را برای زیباتر کردن بینی خود انتخاب کنند. 

در این روش هیچ گونه عمل جراحی انجام نمی شود و تنها چنند عدد سوزن وارد بینی فرد می گردد.


3- دوران استراحت ندارد 

یکی دیگر از دشواری هایی که رد جراحی بینی وجود دارد، این است که بیمار باید بعد از جراحی مدتی را استراحت کند تا بهبودی کامل خود را به دست آورد. 

اما یکی از مهمترین مزیت هایی که این روش دارد، استراحت نکردن بعد از انجام آن می باشد. 

شما بعد از اینکه از این روش زیبایی استفاده کنید نیازی نیست استراحت کنید و می توانید به فعالیت های روزمره خود رسیدگی کنید، به همین دلیل نیازی نیست نگران مشکلات نقاهت بعد از انجام تزریق ژل به بینی باشید.


نکاتی مهم در تزریق ژل بینی 

برخی از نکات مهمی که در تزریق ژل به بینی وجود دارد عبارت می باشد از :

1- دائمی نبودن 

بسیاری از افراد شاید بر این بارو باشند که تزریق ژل بینی یکی از روش های دائمی زیبایی بینی به شمار می رود و تا همیشه اثرات آن بر روی بینی می ماند.

در واقع باید بدانید ژل های سیلیکون بسیار زیادی امروزه در بازار موجود است که پزشکان می توانند از آنها به عنوان ژل های دائمی استفاده کنند، ولی آنها عوارض زیادی دارند، به همین دلیل ترجیح می دهند از ژل هایی که دارای اسید هیالورونیک می باشد استفاده کنند که آنها عوارضی ندارند و ماندگاری شان تنها چند ماه می باشد. 

بر این اساس اگر شما تزریق ژل بینی را انجام دادید، نباید انتظار داشته باشید که ماندگاری آن بالا باشد، چرا که این ژل هم مانند بسیاری از ژل های زیباسازی دیگر بعد از مدتی از بین می رود.


2- پزشک متخصص 

تزریق ژل بینی شما باید تحقیقات بسیار زیادی انجام دهید و از طریق تحقیقاتی که انجام داده اید، یکی از بهترین پزشکان را برای تزریق ژل به بینی خود انتخاب کنید.

اگر پزشک شما در این زمینه تخصص و دانش کافی نداشته باشد، امکان دارد که سلامت شما به خطر بیفتد که دیگر آن را نتوانید جبران کنید. بر این اساس باید پزشک خود را به خوبی بشناسید و سپس تزریق ژل بینی خود را به او بسپارید.


3- تزریق نرمال 

بسیاری از افراد شاید بر این باور باشند که تزریق ژل بینی هر چه بیشتر باشد زیبایی بینی را بسیار بیشتر می کند، این دسته از افراد باید بدانند که این باور بسیار اشتباه می باشد. 

شما برای اینکه از این روش زیبایی استفاده کنید، بهتر است میزان اندازه تزریق ژل را به پزشک خود بسپارید، چرا که پزشک در این زمینه تخصص بسیار زیادی دارد و به خوی می داند بار هر نوع از بینی چه میزان ژل را باید تزریق کند.


4- افزودن حجم بینی نه برداشت قسمتی از بینی 

تزریق ژل بینی در صورتی برای شما بهترین روش شناخته می شود که با استفاده از آن حجم قسمتی از بینی شما بیشتر شود. 

ولی اگر شما می خواهید قسمتی از بینی خود را حذف کنید، باید از روش جراحی بینی استفاده کنید. به طور کلی باید بدانید که این روش برای برخی از مواردی که بینی دارای فرورفتگی و یا ناهمواری می باشد مورد استفاده قرار می گیرد و برای اینکه قسمتی از بینی خود را بدارید به هیچ عنوان مورد استفاده قرار نمی گیرد. 

در واقع بسیاری از افراد هستند که زیبایی بینی خود را به دلیل فرو رفتگی و یا ناهواری از دست داده اند، که آنها می توانند با تزریق ژل به بینی، زیبایی صورت خود را بیشتر کنند.


5- مشورت با پزشک 

یکی از مهمترین نکاتی که در این روش وجود دارد و باید به آن دقت بسیاری داشته باشد، این است که با پزشک در مورد رفع نواقص بینی خود صحبت کنید، شما باید بدانید که برای از بین بردن فرورفتگی و ناهمواری می توانید از این روش استفاده کنید. 

برخی از افراد به اشتباه می خواهند از ژل های دائمی برای تزریق استفاده کنند، در صورتی که آنها باید بدانند نتیجه ژل های دائمی چندان مناسب نمی باشد و همچنین بافت های طبیعی بینی را دیگر با تزریق این ژل نیم تواند جدا نمود. 

بر همین اساس بهتر است برای تزریق ژل بینی ژل هایی را که دائمی نیستند انتخاب کنید و در این مورد با پزشک خود به خوبی مشورت نمایید.


ویژگی های مطلوب تزریق ژل بینی 

در این روش ویژگی های مطلوب بسیار زیادی وجود دارد که برخی از آنها عبارت می باشد از :

1. بعد از اینکه شما تزریق ژل به بینی خود را انجام دهید، می توانید نتیجه آن را در همان لحظه مشاهده کنید، در واقع این ویژگی یکی از مهمترین خواسته های افراد می باشد و به آن اهمیت می دهند تا زیبایی بینی خود را در همان لحظه مشاهده کنند. 

2. بعد از اینکه تزریق ژل بینی بر روی بینی شما انجام می شود، به هیچ عنوان احساس درد و یا ناراحتی نخواهید داشت و همچنین نیازی نیست بر روی بینی خود چسب و یا پانسمانی قرار دهید، بلکه بدون اینکه شما نیاز به این وسیله ها داشته باشید، می توانید به محل کار خود و یا خانه تان بازگردید.

3. تورم و کبودی در انجام این روش به هیچ عنوان وجود ندارد و در موارد بسیار نادر این مورد مشاهده شده است که آن هم بین 3 الی 4 روز از بین می رود. اگر کبودی و تورم بینی شما بعد از 3 الی 4 روز از بین نرفت می توانید به پزشک مراجعه کنید تا بینی شما را معاینه کند و اگر مشکلی به وجود آمده بود آن را برطرف نماید.

4. بینی هایی که شکل آنها مانند قلاب می باشد و نیاز زیادی به اصلاح کردن و صاف کردن دارند می توانند از این روش زیبایی برای زیباتر کردن بینی خود استفاده کنند. البته برخی از بینی هایی که سربالا هستند هم می توانند از این روش زیبایی استفاده کنند. به طور کلی شما هر نوع بینی که در صورت خود داشته باشید باید در مورد تزریق ژل بینی با پزشک خود مشورت کنید تا به بهترین نحو ممکن ایراد بینی شما را از بین ببرد.


مشاوره رايگان و پاسخ به سوالات: 

مرتبط با موضوع

تبلیغات
کانال رسمی تلگرام کلینیک ایرانیان