مزوتراپی مو چیست؟

کانال رسمی تلگرام کلینیک ایرانیان

مزوتراپی مو چیست؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1203 ] - چهارشنبه, 19 آذر 1399

مزوتراپی مو چیست؟

مزوتراپی مو چیست؟ 5 out of 5 based on 1 ratings.
مزوتراپی مو چیست؟

مزوتراپی مو چیست؟

مزوتراپی مو یک روش درمانی است که از طریق تزریق داروها، ویتامین ها و عناصر غذایی به داخل پوست سر عمل می کند و به چند روش مختلف قابل اجرا است. داروهای تزریقی در روش مزوتراپی به وسیله یک سوزن کوچک در عمق یک میلیمتری پوست سر (محل وجود فولیکولهای مو) قرار داده میشود. این روش کاملاً بدون درد است. به این ترتیب بر تأثیر پوست سر به عنوان یک مانع در برابر رشد موها غلبه می شود و مقدار کافی از داروها و مواد تقویت کننده رشد مو دقیقاً در همان نقطهای که لازم است، تأمین میشود. عمل مزوتراپی در حدود 40 دقیقه زمان میبرد.

مزوتراپی موی سر نتایج بسیار سریع و خوبی در درمان ریزش مو حاصل میکند، زیرا در این روش، داروها مستقیماً در محل ریشه مو و دقیقاً به همان مقداری که لازم هستند تزریق میشوند. در واقع مقدار دقیق مواد و عناصر مورد نیاز برای رشد موها را به وسیله هیچ روش درمانی دیگری نمی توان تأمین کرد. به همین علت است که مزوتراپی برای درمان بیماریهای مختلف مربوط به موها مورد استفاده قرار میگیرد.

انتخاب ترکیب دارویی که در روش مزوتراپی تزریق می شود، به صورت اختصاصی برای هر بیمار انجام می گیرد و این ترکیب بر اساس وضعیت سلامت عمومی بیمار و نوع عارضهای که باعث ریزش مو در او شده است، تعیین می شود.


کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی ایرانیان قم
مشاوره رايگان و پاسخ به سوالات: 

مرتبط با موضوع

تبلیغات
کانال رسمی تلگرام کلینیک ایرانیان