انواع و منابع کلاژن

کانال رسمی تلگرام کلینیک ایرانیان

انواع و منابع کلاژن

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1411 ] - جمعه, 14 اردیبهشت 1397

انواع و منابع کلاژن

انواع کلاژن و منابع کلاژن 5 out of 5 based on 1 ratings.
انواع و منابع کلاژن

انواع کلاژن و منابع کلاژن

انواع کلاژن
سه نوع کلاژن وجود دارند: کلاژن نوع یک ۹۰ درصد از پوست، مو، ناخن ها، اندام ها، استخوان، و رباط ها را شامل شده و از این رو، بهترین گزینه برای پوست و زیبایی است. کلاژن نوع دو با غضروف در ارتباط است، در شرایطی که کلاژن نوع سه در پروتئین فیبری در استخوان، غضروف، عاج دندان، تاندون و دیگر بافت های همبند وجود دارد.

منابع کلاژن
شما می توانید در اشکال مختلف کلاژن دریافت کنید: قرص های کلاژن حاوی تا یک گرم کلاژن در هر قرص هستند و می توانند محتوی ویتامین C نیز باشند که به تولید کلاژن بیشتر در بدن کمک می کند. همچنین، پودر و مایع کلاژن در دسترس هستند و برای افرادی که در خوردن قرص مشکل دارند گزینه هایی بهتر محسوب می شوند. اگر گیاهخوار هستید نیز در حال حاضر مکمل های کلاژن گیاهخوار پسند وجود دارند که حاوی ترکیبی از اسید آمینه ها، عصاره های گندم، و ویتامین ها به جای مواد تشکیل دهنده حیوانی هستند. با مصرف گوشت ماهی، گوشت گاو، و گوشت مرغ نیز می توانید از رژیم غذایی خود کلاژن دریافت کنید.
برخی از کارهای کلینیکال هم به کلاژن سازی بیش تر پوست کمک میکند
ار اف فرکشنال: با تحریک پوست، آن را وادار به کلاژن سازی بیش تر می کند
نخ های ساده : گذاشتن تعداد زیاد از نخ های ساده و ریز زیر پوست اللخصوص اطراف دهان و چشم به کلاژ سازی، پیشگیری و درمان چروک های ریز کمک شایانی می کند.


مشاوره رايگان و پاسخ به سوالات:

۳۷۷۲۹۴۹۴ - ۰۲۵

کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر ایرانیان قم


مرتبط با موضوع

تبلیغات
کانال رسمی تلگرام کلینیک ایرانیان