فواید کاشت مو

کانال رسمی تلگرام کلینیک ایرانیان

فواید کاشت مو

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2111 ] - دوشنبه, 25 تیر 1397

فواید کاشت مو

فواید کاشت مو 5 out of 5 based on 1 ratings.
فواید کاشت مو

فواید کاشت موکاشت مو شامل استخراج واحدهای فولیکولی و پیوند آن ها به مناطق آسیب دیده است به طوری که موهای جدید دوباره از آن محل رشد می کنند. در کاشت مو فولیکول های مو را از ناحیه پوست سر به نواحی که ریزش مو داشته باشد پیوند می دهند. از فواید کاشت مو این است که سبب می شود موها به طور طبیعی رشد کنند و به همان رنگ موی اصلی باشند. رشد مو معمولاً بعد از ۲ تا ۳ ماه شروع می شود. این بهبود در مدت ۸ تا ۱۰ ماه کامل می شود. کاشت مو در سال های اخیر به دلیل افزایش میزان موفقیت این روش و پیشرفت تکنولوژی، بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. از جمله فواید کاشت مو عبارتند از:

رفع کچلی: ریزش موی آندروژنیک (طاسی با الگوی مردانه)، ۹۵ درصد کچلی در بین مردان را شامل می شود که منجر به کچلی زودرس در افراد می شود. کاشت مو راه حلی برای از بین بردن کچلی در زنان و مردان است که به رشد طبیعی مو کمک می کند.
ظاهری بهتر. اکثر افرادی که با مسائل مربوط به ریزش مو مقابله می کنند، حس خوبی نسبت به ظاهر خود ندارند. یکی از فواید کاشت مو می تواند ایجاد ظاهری بهتر باشد. پس از کاشت مو فرد احساس بهتری نسبت به ظاهر خود پیدا می کند و جوان تر و جذاب تر به نظر می رسد.


راه حل دائمی: درمان های موضعی و درمان های دوره ای به طور موقت به رشد مجدد مو ها کمک می کنند. کاشت مو یک روش دائمی است و نتایج پایدارتری ایجاد می کند.


افزایش اعتماد به نفس: اکثر افرادی که با ریزش مو مواجه هستند از ظاهر خود راضی نیستند و اعتماد به نفس پایینی دارند. بنابراین یکی دیگر از فواید کاشت مو می تواند افزایش اعتماد به نفس فرد در روابط خصوصی و جمعی او باشد.


صرفه جویی در هزینه: هر چند کاشت مو از خرید یک دارو از داروخانه گران تر است ولی داروها در زمان طولانی تری منجر به نتیجه می شوند و باید چندین بار خریداری شوند. بنابراین در روش کاشت مو پول بیشتری ذخیره می شود و نتیجه باثبات تری حاصل می گردد. لذا یکی دیگر از فواید کاشت مو می تواند صرفه جویی در هزینه باشد.


ظاهری طبیعی: در سال های قبل هنگامی که مردم کاشت مو انجام می دادند ظاهرشان بسیار غیر طبیعی بود اما اکنون با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از تکنیک های پیشرفته تر، جراحان توانسته اند روش کارشان را کامل تر کنند به گونه ای که نتایج طبیعی تری بعد از کاشت مو حاصل می شود. در پیوند مو، موی کاشته شده درست مانند موهای طبیعی رشد می کند و نیازی به استفاده از شامپو یا مواد شیمیایی خاصی برای حفظ تراکم آن نیست.


مشاوره رايگان و پاسخ به سوالات:

۳۷۷۲۹۴۹۴ - ۰۲۵

کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر ایرانیان قم


برچسب ها : فواید کاشت مو

مرتبط با موضوع

تبلیغات
کانال رسمی تلگرام کلینیک ایرانیان