نخ های pdo، لیفتینگ صورت چیست؟

کانال رسمی تلگرام کلینیک ایرانیان

نخ های pdo، لیفتینگ صورت چیست؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1093 ] - پنجشنبه, 19 مهر 1397

نخ های pdo، لیفتینگ صورت چیست؟

نخ های pdo، لیفتینگ صورت چیست؟ 5 out of 5 based on 1 ratings.
نخ های pdo، لیفتینگ صورت چیست؟

نخ های pdo، لیفتینگ صورت چیست؟

نخ های PDO:
لیفتینگ و تقویت پوست صورت و بدن
اصلاح و تقویت شکل صورت
اصلاح شکل (کانتور) لب و بدن 
اصلاح غبغب

لیفتینگ ابرو:
بهبود ساختار مثلث لب و بینی
تحریک کلاژن 
داربست سازی
سفت کردن 

لیفتینگ با نخ های PDO لیفتینگ با نخ شیوه ای غیرجراحی است که برای لیفت و جوان سازی صورت طراحی شده است. نخ های تخصصی با استفاده از سوزن های بسیار ظریف داخل پوست و نواحی مورد نظر بیمار می شوند. این نخ ها باعث بالابردن بافت و عضلات و بالتبع بهبود ظاهر و بافت پوست می شوند.


نخ PDO به چه معناست و عملکرد آن چگونه است؟
PDO مخفف پلی دی اکسانن است، نوع خاصی از نخ های تک رشته ای که سال هاست در زمینه جراحی از آن استفاده می شود. این نخ ها قابل جذب هستند، اما ویژگی های دیگری دارند که باعث شده پزشکان برای لیفتینگ غیرجراحی صورت از آن ها استفاده کنند. ثابت شده است که PDO عضلات و تاندون ها را شل و پوست را تحریک می کند تا کلاژن جدید تولید کنند. فقدان کلاژن یکی از مشخصه های افزایش سن است، به همین خاطر لیفتینگ با نخ های PDO از طریق تحریک پوست به تولید کلاژن بیشتر می تواند ظاهری جوان ایجاد کند- به ویژه زمانی که با فرآورده های اسید هیالورونیک و الاستین ترکیب شود.

مزایای لیفتینگ صورت با نخ های PDO: 
عمل لیفتینگ با استفاده از نخ های PDO از مزیت ترکیب دو عامل ضد پیری برخوردار است. نخ ها ابتدا صورت را به صورت فیزیکی بالا می کشند و سفت می کنند، با این کار بهبودی تقریباً فوری در ظاهر ایجاد می شود. چند ماه پس از عمل لیفتینگ، PDO پوست را تحریک می کند تا کلاژن و الاستین بیشتری تولید کند و همین امر موجب استمرار در بهبودی می شود. نخ ها خودشان پس از مدتی حل می شوند، اما تأثیر آن ها بسته به عواملی نظیر سن، ساختار صورت و تعداد نخ های استفاده شده، معمولاً ۲ تا ۳ سال باقی می ماند.
نخ های PDO ، ضخامتهای مختلفی دارند و برخی از آن ها در امتداد طول خود دارای خار یا دندانه هستند. نخ های pdo را می توان به صورت ترکیبی استفاده کرد تا بهترین نتیجه ممکن برای بیمار حاصل شود، اما برای کسب نتیجه بهتر، همه چیز بستگی به محل قرارگیری نخ های PDO دارد.

نتایج  لیفتینگ صورت:
با توجه به اینکه می توان از روش لیفتینگ با نخ برای دست یابی به نتایج چندگانه استفاده کرد، شایع ترین شیوه های لیفتینگ امروزه برای بهبود ظاهری در زمینه افتادگی گردن، افتادگی چانه و فک و همچنین افتادگی ابرو استفاده می شوند. مهم تر اینکه، پزشک می تواند درمان شما را شخصی کند تا دقیقاً مطابق نیاز شما باشد و اطمینان دهد که شما از نتیجه کار راضی خواهید بود. مهم ترین مسئله در خصوص لیفتینگ با نخ شامل بهبودی سریع به همراه نتیجه عالی است. با توجه به اینکه شیوه لیفتینگ با نخ را می توان روی مردان و زنان سنین مختلف انجام داد، این شیوه بیشتر مناسب سنین ۴۰ تا ۷۰ سال است.

مشاوره رايگان و پاسخ به سوالات:
۳۷۷۲۹۴۹۴ - ۰۲۵
کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر ایرانیان قم


مرتبط با موضوع

تبلیغات
کانال رسمی تلگرام کلینیک ایرانیان