جراحی بینی به روش پلاسما چگونه است؟

کانال رسمی تلگرام کلینیک ایرانیان

جراحی بینی به روش پلاسما چگونه است؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 5509 ] - جمعه, 11 آبان 1397

جراحی بینی به روش پلاسما چگونه است؟

پلاسما جت روشی مؤثر با حداقل عوارض، جایگزین عمل بینی های گوشتی 5 out of 5 based on 1 ratings.
جراحی بینی به روش پلاسما چگونه است؟

پلاسما جت روشی مؤثر با حداقل عوارض، جایگزین عمل بینی های گوشتی

جراحی بینی به روش پلاسما یه روش جدید برای کوچک کردن بینی های گوشتی و ایجاد ظرافت بیشتر بینی های معمولیه که دردسرهای عمل بینی رو نداره و هزینه کمتری هم داره.

این روزها خیلی از افراد دوست دارن که ظاهر چهره خودشون رو بهبود بدن اما از تبعات و عوارض سنگین عمل جراحی می ترسن. با جراحی بینی به روش پلاسما میشه جلوی بیش از نیمی عمل های جراحی بینی رو که برای ترمیم و اصلاح صورت می گیرن رو گرفت.

پلاسما چیست؟
چهار فرم ماده در طبیعت وجود داره به نام های جامد، مایع و گاز و پلاسما. پلاسما در واقع از حرارت دادن شدید گاز به وجود میاد به طوری که الکترون ها آزاد می شن و یون ها باقی می مونن. پلاسما خواص زیادی داره که متفاوت با گازه. دمای پلاسما بسیار بالاست ولی همزمان فشار بسیار پایینی داره بنابراین با تماس با ماده دیگه به سرعت سرد می شه و حرارت زیادی منتقل نمی کنه و در واقع یک قوس الکتریکی ایجاد می شه که باعث تصعید بافت می شه، یعنی بافت جامد رو به بخار بدل می کنه.


روش انجام چگونه است؟

در این روش بعد از بی حس کردن بینی، مقداری از فیلر که می تونه کلسیم هیدروکسی اپتات و ژویدرم باشه با سوزن ظریفی به زیر پوست تزریق می شه. این تزریق عمدتا برای رفع قوز بینی، در بالا و پایین قوز بینی انجام می شه تا قوز بینی محو شه.

همچنین در نقاط خاصی از نوک بینی تزریق می شه و نوک بینی رو بالاتر می برن، بعلاوه اگه بینی دچار ناصافی، غیرقرینگی یا تورفتگی باشه، می شه با پرکردن این نواحی سطح بینی رو صاف کرد.

خاصیت موقت بودن:
ژل هیالورونیک در بینى علاوه بر اینکه قابل خارج کردنه، خاصیت حلال هم داره و اگر فردى از فرم بینى پس از تزریق خوشش نیاد، می تونه اون رو خارج کنه یا منتظر حل شدن اون بشه. جالبه بدونید که پس از خارج کردن یا حل شدن ژل، می شه عمل جراحی بینی هم انجام داد.

یک نکته مهم:
میزان موندگارى ژل در بینى بسیار طولانى تر از ماندگارى این ژل در لبه، برخی از ژل هاى هیالورونیک که در لب بیشتر از ۶ ماه دوام نداره، در بینى تا سه سال هم دووم میاره.


مشاوره رايگان و پاسخ به سوالات:
۳۷۷۲۹۴۹۴ - ۰۲۵
کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر ایرانیان قم


مرتبط با موضوع

تبلیغات
کانال رسمی تلگرام کلینیک ایرانیان