همه چیز درباره لیزر موهای زائد

کانال رسمی تلگرام کلینیک ایرانیان

همه چیز درباره لیزر موهای زائد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1218 ] - پنجشنبه, 1 آذر 1397

همه چیز درباره لیزر موهای زائد

همه چیز درباره لیزر موهای زائد 5 out of 5 based on 1 ratings.
همه چیز درباره لیزر موهای زائد

همه چیز درباره لیزر موهای زائد

آیا لیزر موهای زائد درد دارد ؟
لیزر موهای زائد معمولاً یک روش درمانی بسیار راحت است. در حقیقت احساس بیماران در هنگام استفاده از این روش درمانی چیزی شبیه به بند انداختن بوده است. در صورتی که حساسیت پوست شما بیش از حد است، می توان برای این درمان از ژل های بی حسی استفاده کرد. به هر حال توجه داشته باشید که این سیستم یکی از معدود روش های مورداستفاده برای رفع موهای زائد بدن است که نیازمند استفاده از ژل های بی حسی قبل از شروع درمان نیست.


آیا لیزر موهای زائد عوارض یا مشکلی ایجاد میکند ؟
در تکنولوژی امروزی «لیزر» یک انرژی «غیر یونیزه» است و به همین خاطر موجب جهش در سلول های مربوطه نمیشود ،اصولا لیزر یک نوع «نور» است و «پرتو» نیست و اگر لیزر اصولی انجام شود هیچ گونه عوارضی نخواهد داشت .
تنها رنگ پوست ناحیه ای از بدن که تحت درمان با اشعه لیزر قرار می گیرد اندکی قرمز می شود که طی یک تا دو ساعت بعد تدریجاً از بین می رود.عوارض شدید شامل تاول و اسکار فقط در موارد عدم رعایت انتخاب دستگاه مناسب و یا عدم بکارگیری پارامترهای مناسب برای هر نوع پوست اتفاق می افتد.

آمادگی های قبل از انجام لیزر موهای زائد چیست ؟
یک الی دوهفته قبل از لیزر از کندن موها (بند ، اپیلاسیون ، موچین ، مومک و ...) خودداری و در صورت لزوم فقط از تیغ استفاده کنید ،زیرا برای انجام لیزر به ساقه مو نیاز است ، برای انجام لیزر اندازه موها بهتر است کوتاه باشد (یک الی دو میلیمتر) پوست نباید برنزه و یا آفتاب سوخته باشد و در طول جلسات لیزر استفاده از سولاریم و آفتاب گرفتن ممنوع است .
در صورت مصرف «روآکوتان» و «ترتینوئین موضعی» با درجه پایین میتوان لیزر انجام داد ، کسانی که سابقه تبخال و هریس تناسلی دارند قبل از انجام لیزر باید پزشک را مطلع تا پیشگیری لازم صورت پذیرد.

آیا لیزر موهای زائد قسمت ژینتال (اطراف آلت تناسلی) عوارض خاصی دارد ؟
خیر ، لیزر موهای زائد حتی از ضخامت پوست هم عبور نمی کند، بنابراین مطلقا برای اعضای داخلی بدن انسان که زیر پوست قرار دارند ، خطری ندارد . در ضمن استانداردهای پزشکی بسیار سختگیرانه و دقیق هستند ، بخصوص استاندارد FDA و دستگاه لیزر کلینیک ایرانیان دارای این استاندارد می باشد.

مشاوره رايگان و پاسخ به سوالات:
۳۷۷۲۹۴۹۴ - ۰۲۵
کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر ایرانیان قم

مرتبط با موضوع

تبلیغات
کانال رسمی تلگرام کلینیک ایرانیان