رفع و درمان چاقی صورت

کانال رسمی تلگرام کلینیک ایرانیان

رفع و درمان چاقی صورت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 816 ] - شنبه, 18 خرداد 1398

رفع و درمان چاقی صورت

رفع و درمان چاقی صورت 5 out of 5 based on 1 ratings.
رفع و درمان چاقی صورت

رفع و درمان چاقی صورت

اگر از چاقی صورت خود در ناحیه گونه ها، چانه یا گردن رنج می برید، ممکن است متقاضی مناسبی برای روش های رفع چاقی صورت باشید. این فرایند شامل کاهش سلول های چربی است که در این نواحی تجمع پیدا کرده اند. تجزیه چربی صورت و گردن با رژیم غذایی و ورزش دشوار است و می تواند بر ظاهر شما تاثیر بگذارد. این مشکل ناامید کننده را می توان از طریق روش های مزوتراپی و تزریق بوتاکس که شکل صورت را اصلاح می کنند، برطرف کرد. شرایط هر شخصی متفاوت است و عوامل مختلفی تاثیرگذار هستند از جمله سن، وزن، وضعیت پوست و سلامت کلی فرد. بنابراین انتخاب روش مناسب برای درمان چاقی صورت با توجه به شرایط شما صورت می گیرد.

در صورتی که خطوط و فرم صورت شما نامتناسب با سایر اجزای بدن باشد، روش های رفع چاقی صورت می توانند یک راه حل موثر برای از بین بردن چربی های مقاوم در برابر ورزش در صورت، چانه و گردن باشند. در این شرایط، ممکن است درمان های زیبایی تنها روش موفقیت آمیز برای حذف و صاف کردن این نواحی مشکل دار باشند. متخصصین ما در کلینیک ایرانیان شرایط و اهداف شما را مورد بحث قرار داده و در مورد گزینه ی درمانی که برای شما مناسب است صحبت خواهند کرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه درمان لاغر کردن صورت برای شما مناسب است یا خیر، جهت مشاوره یا رزرو نوبت با شماره های 37729494 - 025 تماس بگیرید.

متقاضیان درمان رفع چاقی صورت
عوامل متعددی وجود دارند که باید ارزیابی شوند تا مشخص شود که شما با انجام این روش به نتایج مورد نظر خود دست خواهید یافت یا خیر. این عوامل عبارتند از:

1. وضعیت کلی سلامتی بیمار باید مناسب باشد.
2. ذخایر چربی قابل ملاحظه ای وجود داشته باشند به طوری که باعث عدم تقارن و کاهش جذابیت چهره شده اند.
3. پوست چانه، گردن و صورت، قابلیت ارتجاعی خود را حفظ کرده باشد.

تزریق بوتاکس
بوتاکس و دیسپورت را می توان برای درمانی استفاده کرد که باعث لاغر شدن صورت می گردد. اگر به دنبال این هستید که چربی صورت خود را کاهش دهید، این روش یک گزینه ی عالی است. این درمان اخیراً به محبوبیت زیادی دست پیدا کرده است.

تزریق بوتاکس به عضله باعث شل شدن و کوچک شدن اندازه ی آن می گردد. هنگامی که از این اطلاعات استفاده شده و آن را برای عضله ماستر (عضله جونده) اعمال می کنیم، باعث می شود که عضله کوچک تر شده و در نتیجه منجر به لاغر شدن صورت می گردد. ترکیب این روش با تزریق فیلرهای صورت، که می توان برای برجسته کردن استخوان گونه استفاده کرد، باعث می شود که به صورتی خوش فرم دست پیدا کرد.

بوتاکس بی خطر بوده و برای استفاده توسط یک متخصص مناسب است. هرچند عوارض جانبی شایع مانند کبودی، تورم یا قرمزی در محل تزریق وجود دارند. مانند تمام روش هایی که شامل تزریق به پوست هستند، احتمال عفونت وجود دارد.

لاغر کردن صورت یک روش غیر جراحی با حداقل تهاجم است، بنابراین اگر در استفاده از جراحی بر روی صورت خود تردید دارید، می توانید این روش را در نظر بگیرید. تاثیرات بوتاکس موقتی هستند بنابراین ممکن است نیاز به بیشتر از یک جلسه ی درمان جهت حفظ ظاهر جدید خود داشته باشید.

مزوتراپی
تجزیه چربی ها با مزوتراپی یک تکنیک غیر جراحی برای رفع موثر چاقی موضعی در گردن، چانه و صورت است. این روش با حداقل تهاجم می باشد که امکان حذف چربی های صورت در چند هفته را بدون ترس از عمل جراحی و عوارض جانبی بیهوشی فراهم می کند. این روش تقریباً بدون درد است و در کمتر از یک ساعت به اتمام می رسد، بنابراین نیازی به مرخصی گرفتن به مدت یک روز از محل کار خود نخواهید داشت.

مشاوره رايگان و پاسخ به سوالات:
37729494 - 025

کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر ایرانیان قم

مرتبط با موضوع

تبلیغات
کانال رسمی تلگرام کلینیک ایرانیان