سوالات متداول

راهنمای سایت برای قسمت هایی که ممکن است برای شما در آن بخش سوال ایجاد شود .

1.1. قیمت و هزینه لیپوماتیک چقدر است؟

قیمت و هزینه لیپوماتیک نسبت به منطقه و میزان حجم چربی متفاوت است.

1.2. بعد از جراحی لیپوماتیک چه کارهایی را نباید کرد؟

به هیچ عنوان ناحیه لیپوماتیک شده را کمپرس سرد و یا گرم نکنید.

1.3. تا چند روز بعد از جراحی لیپوماتیک ترشح خونی ادامه دارد؟

۲ تا ۳ روز بعد از لیپوماتیک ترشح کاهش میابد.

1.4. چرا بعد از در اوردن گن دچار سرگیجه می شویم؟

گن بعد لیپوماتیک وقتی برداشته میشود مخصوصا در قسمت پاها باعث افت فشار میشود لذا توصیه به ۱۰ دقیقه دراز کشیدن بعد از در آوردن گن لیپوماتیک میشود.

1.5. چه موقع بعد از لیپوماتیک میتوان به سونا حمام استخر رفت؟

حمام به صورت ساده و اب ولرم از همان روز بعداز لیپوماتیک قابل انجام است اما رفتن به استخر از ۲ هفته بعد و همچنین وان ابگرم و سونا از یک ماه بعد لیپوماتیک قابل انجام است.

1.6. ایا بعد از لیپوماتیک میتوان رانندگی کرد یا به سفر رفت؟

بعد از رفع درد میتوان رانندگی کرد (حدودا ۳ تا ۵ روز بعد لیپوماتیک) و ۲ هفته بعد از لیپوماتیک هم میتوان به سفر رفت.

1.7. کبودی ها تا چه مدت بعد از لیپوماتیک ادامه دارد؟

کبودی ها ۲ هفته کامل طول میکشد و ۷ روز بعد از لیپوماتیک رنگ کبودی به رنگ ارغوانی purplish مبدل میشود.

1.8. چرا در نواحی لیپوماتیک شده احساس سوزن سوزن شدن وجود دارد؟

تغییر حس پوستی بعد از لیپوماتیک شایع میباشد و برگشت به حس نرمال ۳ تا ۶ ماه طول میکشد. ماساژ ملایم به برگشت حس کمک مبکند.

1.9. چگونه می توان نتیجه بعد از لیپوماتیک را بهتر کرد

دوری جستن از غذا های نمکی و چربی در ماه اول از لیپوماتیک ایده ال است و به طور کلی کاهش ۱ تا ۳ سایز بعد از عمل مناسب است ماساژ بعد لیپوماتیک با لوسیون در کاهش ورم کمک میکند.

1.10. لیپوماتیک برای چربی های کدام قسمت استفاده می شود ؟

از لیپوماتیک می توان برای از بین بردن چربی های شکم ،پهلو، پاها، بازو، باسن و همچینن زیر غبغب استفاده کرد.

1.11. چرا باید از گن های لیپوماتیک استفاده کنیم ؟

گن های لیپوماتیک باعث جوش خوردن پوست و عضله می شود و باعث می شود فضای خالی بین دو قسمت زودتر برطرف شود.

1.12. ماندگاری لیپوماتیک چقدر است ؟

این موضوع کاملا به شما بستگی خواهد داشت زیرا شما می توانید بعد  از لیپوماتیک رژیم غذایی مناسبی داشته باشید و همچنین فعالیت بدنی خود را بیشتر کنید تا چربی ها بازگشت پیدا نکنند.

1.13. با لیپوماتیک چقدر وزن کم می کنم ؟

بیشترین نتیجه ایی که لیپوماتیک در اندام شما دارد می تواند سایز اندامی شما را کم کند، اما لیپوماتیک تاثیر کمی در وزن شما خواهد داشت.

2.1. احساس فرد زمان انجام کرایولیپولیز چگونه است؟

در ابتدای شروع کار شما احساس کمی فشار در ناحیه مورد نظر دارید و بعد از آن کمی احساس گرما حدودا 2 تا 3 دقیقه و بعد از آن دیگر قادرید به فعالیتهایی مثل خواندن و نوشتن و کاربا لب تاپ و موبایل و ...بپردازید.

2.2. آیا احتیاج به استراحت خاصی بعد انجام دستگاه هست؟

خیر. بعداز اتمام کار شما قادرید هر نوع فعالیت دلخواه خود را انجام دهید.البته ممکنه کمی احساس سوزش سطحی پوستی داشته باشید یا کمی درد بخاطر مکش ..اما انقدر ناچیز است که اذیت کننده نخواهد بود.

2.3. چقدر می تونم به نتیجه دستگاه امیدوارم باشم؟

افراد می تونند کاهش 20 تا 25 درصد از چربی موضع انجام گرفته را بین فاصله 4 هفته تا 8 هفته مشاهده کنند.دستگاه کرایو برای افرادی مناسب تر است که تقریبا وزن ایده ال خود را دارند اما نمی توانند موضع های مورد نظر خود را آب کنند.

2.4. آيا بعد از انجام كرايوليپوليز امكان برگشت چربي وجود دارد؟

مادامی که شما وزن خود را توسط رژیم نرمال و نرمش حفظ می کنید نتایج پایدارند.

2.5. جوابدهی در اقایان با خانم ها یکسان است؟

با توجه به تجربیات من جوابدهی در خانم ها بسیار بیشتر ازاقایان است ان هم به خاطر نوع چربی های خانم ها. مانند دستگاه لیزر موهای زاید که باز هم از نظر جوابدهی درخانمها بهتر ازاقایان است. ميزان جوابدهي از 4 سانت تا 10 سانت در ناحيه شكم متغير است.

2.6. لاغری با دستگاه Cavitation


3.1. برای جوانسازی پوست چه کارهایی می توان انجام داد؟

بهترین تکنیک ها جهت جوانسازی شامل :


·       مراقبتهای پوستی Skin care


·         جوان سازی و لیفتینگ با دیاترمولوژیRF


·         جوان سازی با سیستم IPL


·         اندرمولیفت (لیپوماساژ)  LPG


·         جوان سازی با لیزر N-Lite


·         جوان سازی با لیزر Co2 Fractional


·         میکرودرم ابریژن  


·         تزریق ژل هیالورونیک


·         تزریق PRP


·         تزریق بوتاکس


·         تزریق چربی


·         مزوتراپی صورت


می گردد که در جلسه مشاوره بسته به شرایط و نوع پوست هر فرد یک یا ترکیبی از روش ها پیشنهاد می گردد.

3.2. برای از بین بردن گودی زیر چشم چه روشی بهتر است؟

بهترین شیوه PRP است که نتایج قابل توجهی دارد، برخی از لیزرهای جوانسازی مثل N-Lite  هم موثر می باشد.

3.3. آیا با انجام PRP بر روی سر مو دوباره رشد می کند؟

با انجام PRP ریزش مو متوقف می شود و اگر پیاز مو روی پوست سر وجود داشته باشد این عمل باعث تحریک رشد خواهد شد و به تدریج موهای نو رشد می کنند.

3.4. آیا لازم است PRP با مزوتراپی همراه باشد؟

مزوتراپی اثردهی PRP را بیشتر می کند. با PRP درواقع ما یک کارخانه را فعال می کنیم و با مزوتراپی برای این کارخانه کارگر می رسانیم. مزوتراپی تزریق مواد تقویتی در موضع مورد نظر می باشد که باعث می شود شما نتیجه کار را سریعتر و بهتر مشاهده کنید.

3.5. چقدر زمان لازم است تا نتایج PRP به وضوح مشخص شود؟

تقریباً یک ماه و نیم الی دو ماه پس از انجام اولین جلسه تغییرات به صورت مشخصی ظاهر می گردد.

3.6. برای از بین بردن چین و چروک های صورت و خطوط خنده و اخم PRP موثرتر است یا تزریق ژل و بوتاکس؟

تزریق ژل و بوتاکس روش سریعتری نسبت به PRP است، شما وقتی ژل یا بوتاکس تزریق می کنید در پایان همان جلسه یا نهایتاً تا 1 هفته بعد نتیجه دلخواه خود را می بینید و این برای فردی که زمان برایش اهمیت دارد روش مناسبتری است. اما این روش ها حدوداً 6 ماه ماندگاری دارد و ژل تزریقی به تدریج جذب می شود و اثر بوتاکس هم کم کم از بین می رود. PRP روشی است که کمی زمان نیاز دارد تا شما نتیجه را ببینید اما چون سلول های پوست را فعال کرده و در واقع کلاژن سازی در پوست فعال شده روش طبیعی تر است و مسلماً ماندگاری طولانی تری دارد.

3.7. آیا ژل های تزریقی خطرناک نیستند؟

ژل هایی که در گذشته استفاده می شد ژل های دائمی بودند و از مواد شیمیایی و مصنوعی تهیه می شدند و احتمال جاب به جا شدن داشتند.  اما ژل هایی که اکنون تزریق می شوند موقت هستند و از جنس بافت خود بدن می باشند و پس از مدتی جذب می شوند.

3.8. برای از بین بردن لک های صورت و جای جوش و آبله مرغان چه روشی بهتر است؟

این کاملاً بستگی به عمق لک دارد و بهترین راه معمولاً درمان ترکیبی با روش های مختلف است.

3.9. میکرودرم چه کاری انجام می دهد؟

میکرودرم یک لایه برداری خفیف است و برای پاکسازی پوست استفاده می شود و معمولاً انجام آن قبل از اجرای هر تکنیک درمانی توصیه می شود.

3.10. لیزر موهای زائداشعه لیزر با قدرت بالا به پیاز مو آن ها را از بین می برد، پیگمنت های موجود در مو اشعه را جذب می کند و موها را درون پیاز مو از بین میبرد، تنوع لیزرها و منابع نوری آن ها می تواند برای از بین بردن موهای زائد مورد استفاده قرار گیرد. 


درمان لیزر موهای زائد یک روش غیر تهاجمی است که باعث کاهش دائمی و طولانی مدت موهای می شود.کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر ایرانیان

3.11. مزوتراپی چیست ؟مزوتراپی یک درمان غیر جراحی در حیطه پزشکی زیبایی ست و در حقیقت استفاده از دوزهای کم دارو با تزریق های مکرر، در ناحیه مورد نظر است. داروهای مورد استفاده در مزوتراپی شامل داروهای هومیوپاتی، عصاره های گیاهی، ویتامین ها، مواد معدنی و آمینو اسیدها می باشد. 


گلوله های دارویی بسیار کوچک به طور مستقیم به داخل مزودرم (لایه میانی پوست) وارد می شود، این لایه از پوست دارای خواص بسیار ویژه درمانی می باشد. مزوتراپی می تواند برای درمان ريزش مو، از بین بردن سلولیت، افزایش سرعت کاهش وزن، جوان سازی و درمان چاقی موضعی استفاده شود. 


مزوتراپی یک روش بدون درد و بدون نیاز به بی حسی است و با زندگی روزمره بیماران تداخلی ندارد. یعنی شما بعد از انجام آن، نیازی به استراحت در منزل ندارید و می توانید مثل تمام روزهای عادی به فعالیت های خود بپردازید.

3.12. آیا ابرو را می توان کاشت ؟
بله، ابرو را می توان کاشت آن هم با "موهای طبیعی خود فرد"، یعنی بطور خلاصه در کاشت ابرو (یا پیوند ابرو) تعداد مشخص و محدودی از موهای پشت سر فرد با استفاده از تکنیک های ظریف و مدرن برداشته می شود و در ناحیه ابروهایش کاشت (پیوند) می شود که نتیجه آن داشتن ابروهایی با موهایی طبیعی، قابل رشد و زنده است که چهره شخص را زیباتر و جذاب تر می کند.کلینیک تخصصی پوست مو و لیزر ایرانیان

3.13. کاشت مو ( پیوند موی زنده ) چیست؟
3.14. چرا بوتاکس بهترین راه است ؟!تزریق بوتاکس روش سریع و موثری برای رفع چروک است، زمان شروع اثر بوتاکس بین ۴ تا ۷ روز است.


مدت تزریق آن بین ۱۰ تا۲۰ دقیقه طول می کشد و می توانید بعد از تزریق سریع به سر کار خود برگردید، حتی در اکثر مواقع هنگام خروج کمتر کسی متوجه تزریق ها خواهد شد.


3.15. مهمترین استفاده میکرودرم چیست ؟۱. درمان اسکار، آکنه و آبله مرغان: 

جوشگاه های زخم و اسکارها نباید زیاد عمیق باشد و معمولا" بر حسب نوع اسکار و محل و عمق آن به چندین جلسه درمان هفتگی نیاز دارد .در ترمیم جوشگاه های سوختگی نیز از این روش می توان استفاده کرد.


۲. کوچک کردن منافذ پوست: 

باز شدن منافذ پوست یکی از مشکلات عمده در خانم ها و آقایان می باشد.یکی از راههای درمان این مشکل استفاده از میکرودرم ابریشن است.بعد از چند جلسه درمان بعلت بافت سازی و محکم تر شدن پوست منافذ پوستی نیز کوچک تر می شود.


۳. تمیز کردن جوش هاي سر سیاه: 

برای از بین بردن جوشهای سر سیاه که بسیار شایع می باشد نیز می توان از میکرودرم ابریشن استفاده کرد.کاهش جوشهای سر سیاه پوست به کم شدن ضایعات جوشهای غرور جوانی نیز کمک خواهد کرد.


3.16. تزریق چربی بهتر است یا لیفت با نخ ؟
تزریق چربی لیفت دهنده نیست بلکه پرکننده است، برای کسی که گونه برجسته لازم دارد و یا صورت تکیده و بسیار لاغر و پوستی دارد مفید است، باید چربی را از کنار ران یا اطراف ناف برداشت و در صورت خود فرد تزریق کرد، تزریق چربی ابتدا صورت را متورم و بزرگ است و گاهی چند هفته یا ماه لازم است که سلولهای چربی باقی مانده زنده بمانند و بقیه مایع بین بافتی جمع می گردد. 


یعنی از هر تزریق ده تا پانزده درصد ماندگار می شود، گاهی چند روز تو چند هفته کبودی دارد، گاهی بعضی صرفا جهت خط خنده یا زیر چشم درخواست تزریق چربی دارند که خیلی موافق نیستم چون حجم کافی و یکنواخت چربی در این قسمت ها باقی نمی ماند و با ژل طبیعی هیالورونیک اسید بسیار موافق ترم، گاهی وقتی چند سال از تزریق چربی بگذرد صورت دچار افتادگی می شود که درخواست لیفت با نخ را می کنند.


نتیجه اینکه تزریق چربی در موارد خاص خودش نیاز و عالی است ولی کاربرد لیفت با نخ عمومیت بهتری دارد، معمولا تزریق چربی در سه مرحله به فواصل دو تا سه ماه تکرار لازم دارد و قرینه سازی و پفکی نشدن صورت نیاز به تبحر فراوان پزشک دارد.


بعد از تزریق چربی معمولا صورت متورم و کبود است ولی در لیفت با نخ در اکثر موارد ظاهر عادی است و از فردا می توان بکار مشغول شد.کلینیک تخصصی پوست مو و لیزر ایرانیان


3.17. هيالورونيك اسيد چيست ؟
هيالورونيك اسيد مهمترين گليكوز آمينو گليكان ( يك نوع قند طبيعی ) در پوسـت است كـــه باعث انعطاف پذيری و پری پوست می شود، هيالورونيك اسيد توانايی بالقوه اتصـال به آب را دارد و وقتی به پوست تزريق مي شود باعث حجيم، نرم و هيدراته شدن پوست می شــود.


علاوه بر اين مزايا، هيالورونيك اسيد در رشد سلولي، عملكرد گيرنده هاي غشايی و چسبندگی نيز نقش دارد، همچنين باعث پايداري ساختمانهای بين سلولي شده و يك شبكه ويسكوالاستيك براي اتصال فيبرهاي كلاژن والاستين به يكديگر ايجاد مي كند. آنچه كه در پيري ناشی از نــور آفتاب رخ می دهد، از بين رفتن اين اتصالات است كه منجر به ايجاد توده هاي نامنظم كــلاژن والاستين می شود. به زبان ساده تر با افزايش سن، پوست شما بيشتر هيالورونيك اسيد خود و درنتيجه حجم خود را از دست مي دهد و در نتيجه پوســت شل شــده و چيـــن و چــرو ك ايجــاد مي شود.


اين مزايا باعث شده كه هيالورونيك اسيد به عنوان يك فيلر پوستی عالی مطــرح گـردد، از آنجائيكه هيالورونيك ا سيد در تمامی گونه ها يكسان است، احتمال ايجاد آلرژی بسيار بعيـــد است، از سال 2010 به اگثريت محصولات هيالورونيك اسيد كه مورد تائيد FDA  قــرار گرفته اند ليدو كائين اضافه شده است كه باعث كاهش درد هنگام تزريق مي شود.


فيلرهای هيالورونيك اسيد به خاطر نتايج زيبايی برتر هنوز به عنوان بهترين فيلرهای پوستی برای برجسته سازی بافت نرم مطرح می باشنـد.


کلینیک تخصصی پوست مو و لیزر ایرانیان


3.18. استریا یا استرچ مارک چیست ؟استریا یا استرچ مارک، خطوط پوستی هستند که تقریبا تمامی زنان کره زمین به نحوی با آن دست و پنجه نرم کرده اند یا خواهند کرد. کشیده شدن پوست در صورتی که بیش از تحمل بافتی باشند ( بارداری، چاقی،... ) منجر به آسیب دیدن و جدا شدن لایه های عمقی شده.


معمولا این خطوط با چرب و مرطوب نگه داشتن پوست قابل پیشگیری و تا وقتی صورتی رنگ اند قابل درمان نسبی اند، که همین درمان نسبی هم به عمق و شدت خطوط بستگی دارد، در صورت گذشت زمان و تغییر رنگ ان به سفید معمولا درمان به سختی صورت می گیرد و طولانی می باشد، درمان کامل و رفع این خطوط هرگز اتفاق نمی افتد.


روش های درمانی عبارتند از لیزرها، میکرونیدلینگ، مزوتراپی، کربوکسی تراپی، استفاده از کرم های حاوی ترتینوئین و AHA موثر می باشد.


کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر ایرانیان

3.19. درباره رفع خط اخم با بوتاکس بیشتر بدانیمخط اخم بین دو ابرو می تواند در هر سنی ایجاد شود، وجود خط اخم می تواند باعث شود که ظاهر شخص صرف نظر از احساسات واقعی او ناراحت به نظر بیاید. برای پیشگیری و درمان خط اخم روش های درمانی مختلفی وجود دارد که یکی از بهترین و پرکاربرد ترین روش  ها استفاده از بوتاکس است.

 تزریق بوتاکس یا سم بوتولینوم چروک ها و خطوط روی پیشانی و خط اخم را به نحو چشمگیری کاهش می دهد که اثر آن پس از ۲ تا ۱۴ روز کاملاً محسوس است.


کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر ایرانیان


3.20. سلولیت چیست؟
3.21. چه راههایی جایگزین بوتاکس است؟کسانی که تمایل به استفاده از بوتاکس ندارند باید از راههای زیر جهت مقابله با ایجاد چین و چروک های دائمی استفاده کنند: انتخاب یک یا چند روش موثر است ولی انتخاب ترکیبی درصد جواب دهی را بالاتر می برد.


۱. هر شش ماه نخ ساده PDO در زیر و اطراف چشم و چینهای صورت و گردن و پیشانی.


۲. مزوتراپی ( تزریق ویتامین و مواد موثر و محرک جهت جوانسازی و شفاف سازی پوست ) جوانسازی ماهی یک بار کلا سه جلسه.


۳. سابسیژن ( با سر سوزن پوست زیر چروک را آزاد می کنند تا پوست صاف شود ) و تزریق ژل یا prp در عمق چروکهای عمیق با جای جوش دو هفته تا ماهی یکبار.


۴. کربوکسی پنج جلسه ای زیر چروکها.


۵. جهت بالا کشیدن ابرو لیفت ابروها با نخ.کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر ایرانیان


3.22. بعد از تزریق بوتاکس چه مراقبت هایی لازم است؟۱. روی محل تزریق را نباید ماساژ و یا فشار داد .

۲. به مدت ۸ ساعت نباید دراز کشید .

۳. به مدت ۸ ساعت نباید روی محل تزریق کرم یا هرگونه مواد آرایشی زد.

۴. به مدت ۸ ساعت نباید سر را به پایین  گرفت.

۵. شب موقع خواب بعد از ۸ ساعت از دو بالشت استفاده کرد و حتی المقدور طاق باز بخوابيد. 


کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر ایرانیان


3.23. نکات مهم در کاشت ابرو


3.24. آيا ليزر موى زائد ناحيه تناسلى باعث ناباروري مى شود؟

خير، ليزر در واقع از جنس نور است و ليزرى كه براى از بين بردن موهاى زائد استفاده مى شود حتى از ضخامت پوست نمى تواند عبور كند، چه برسد به اينكه باعث آسيب به اندامهاى داخلى شود !

ليزر بر سطح پوست تابانده مى شود و انرژى آن توسط نوك موهاى زائد كه از سطح پوست بيرون زده جذب مى شود و چون سلولهاى توليدكننده موهاى زائد نسبت به سايرسلولهاى پوست رنگدانه ملانين بيشترى دارند انرژى ليزر را جذب كرده و حرارت توليد شده باعث تخريب آنهامى شود، به اين ترتيب بدون آسيب رساندن به ساير سلولها، سلولهاى مولدموى زائد نابود مى شوند.


کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر ایرانیان

3.25. مزوتراپی استریا چیست ؟از بین بردن ترک های پوستی حاملگی یا ناشی از افزایش و کاهش وزن با تزریق دارو:


۱. علت بوجود آمدن ترک ها: کشیده شدن مکانیکی پوست و پارگی شبکه بافت همبندی درم می باشد.


۲. استریا در ۹۰٪ زنان حامله در ناحیه شکم و سینه ها دیده می شود. فاکتورهای ژنتیک نیز موثر می باشد.


۳. ترک های پوستی ابتدا برجسته است و ته رنگ صورتی دارد، سپس به تدریج به رنگ سفید در آمده و مسطح یا فرو رفته می شود.


مشاوره رايگان و پاسخ به سوالات:

۳۷۷۲۹۴۹۴ - ۰۲۵


کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر ایرانیان


3.26. افراد مناسب برای تزریق بوتاکستقریبا تمامی افراد بالای ۱۸ سال می توانند تزریق بوتاکس را انجام دهند، زیرا این ماده بسیار بی ضرر بوده و عوارضی در پی نخواهد داشت ( مگر داشتن بیماریهایی که در پستهای بعدی بیان میکنیم ) اما به صورت کلی می توان افراد زیر را برای این روش جوانسازی مناسب دانست:


۱. افرادی که چین و چروک های سطحی و عمقی در پیشانی و صورت دارند.


۲. افرادی که چین های عمیق در بین ابرو ها دارند.


۳. افرادی که دچار چروک در نواحی دور چشم شده اند.


۴. افرادی که از تعریق زیاد زیربغل و کف دست و پاها شاکی هستند.


۵. افرادی که تمایل به بالابردن ابروها یا نوک بینی بدون انجام جراحی دارند.


مشاوره رايگان و پاسخ به سوالات:

۳۷۷۲۹۴۹۴ - ۰۲۵


کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر ایرانیان

3.27. چگونگی انجام و مراحل پیوند موپیوند مو به صورت جراحی سرپایی همراه با بی حسی موضعی صورت میگیرد و در حدود ۶ ساعت طول خواهد کشید. 


پس از اتمام جراحی سر بیمار پانسمان میشود و دو روز بعد پانسمان سر بیمار باز خواهد شد.


موهای کاشته شده طی ماه اول به رشد خود ادامه میدهند سپس در حدود 80 درصد آنها طی ماه دوم شروع به ریزش میکند که امری کاملا طبیعی است.


از ماه سوم به بعد موهایی بسیار نازک و کم پشت، رشد خواهد کرد که با گذشت زمان ضخیم تر و پر پشت خواهد شد. نتیجه نهایی پیوند یکسال بعد از عمل قابل قضاوت خواهد بود.
مشاوره رايگان و پاسخ به سوالات:

۳۷۷۲۹۴۹۴ - ۰۲۵


کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر ایرانیان

3.28. روش انجام درمان با PRP

 در اين روش از بي حسي موضعي استفاده مي شود، از بازوي بيمار خون گيري شده و پس از جداسازي پلاكت توسط كيت هاي مخصوص، با ابزارهاي خاص به ناحيه موردنظر تزريق مي شود. 
در حيطه پوست و مو جهت جوان سازي صورت و پشت دست و كاهش ريزش مو كاربرد دارد.


موارد كاربرد :


1) بهبود چين وچروك صورت 

2) جوان سازي صورت و پشت دست 

3) كاهش تيرگی و گود افتادگی و چروك دور چشم 

4) تغيير رنگ صورت از زرد و خاكستري به صورتي 

5) بهبود نسبی خطوط استريا يا ترك هاي پوستي 

6) كنترل ريزش مو 

7) بهبود نسبی گودی های ناشی از جوش


مشاوره رايگان و پاسخ به سوالات:

۳۷۷۲۹۴۹۴ - ۰۲۵


کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر ایرانیان

3.29. ویژگی های دستگاه لیزر الکساندرایتبدون نیاز به مالیدن ژل به بدن در زمان لیزر
ماندگار ترین روش لیزر پس از انجام کمترین تعداد جلسات
بی خطر ترین دستگاه لیزر در جامعه پزشکی
کم درد ترین دستگاه لیزر موهای زائد به دلیل داشتن خنک کننده پوست
نتیجه مطلوب در ۴ تا ۶ جلسه

حذف دائمی موهای زائد بدن با بهترین دستگاه لیزر روز دنیا


مشاوره رايگان و پاسخ به سوالات:

۳۷۷۲۹۴۹۴ - ۰۲۵

کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر ایرانیان قم


3.30. لیزر فراکشنال CO2

جوانسازی و لیفتینگ پوست صورت

از بين بردن خطوط خنده و اخم

درمان آكنه فعال با از بين بردن باکتری مولد آکنه

3.31. مزایای درمان با پلاسما جت

۱. بیهوشی نیاز ندارد.
۲. بدون برش پوست انجام می شود.
۳. بدون بخیه.
۴. حداقل یا بدون عوارض جانبی.
۵. عوارض کم خطر.
۶. زمان بهبودی قابل ملاحظه ای کوتاه تر است.
۷. روش سریع و آسان.
۸. بدون تخریب پوست.
۹. هزینه ها بصورت قابل توجهی کم است.